Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego, jak się jej nauczyć.
 
Gościem 27 odcinka podcastu Charyzmatyczny jest Tomasz Marzec, z którym będę rozmawiał o tym, jak budować naturalną pewność siebie.
W trakcie wywiadu będę pytał Tomka o to:
Czym jest pewność siebie i jak nad nią pracować? Dlaczego ludziom brakuje pewności siebie? W jakich obszarach naszego życia przydaje się pewność siebie? O granicy między pewnością siebie a byciem narcystycznym bubkiem.
 
Tomek od ponad 12 lat pomaga klientom realizować cele i rozwiązywać problemy. Specjalizuje się w tematyce relacji międzyludzkich, zmiany osobistej oraz osiągania celów
Prowadząc indywidualne konsultacje, kameralne warsztaty i seminaria liczone w setkach uczestników - przeszkolił do tej pory ponad 5.000 osób. Wielokrotnie występował jako prelegent na dużych konferencjach tematycznych, a także prowadził wykłady w ramach eventów organizowanych przez najlepsze szkoły wyższe. Około 30.000 osób wzięło udział w jego kursach on-line, a napisane przez niego, trzy książki sprzedały się w 47.000 egzemplarzy.
Tomek jest psychologiem, który działając na dużą skalę, przekazuje akademicką wiedzę w bardzo przystępny sposób. Swoje biznesy zaczynał od zera, bez wsparcia z zewnątrz.

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY

Transkrypcja