Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego, jak się jej nauczyć.
 
Gościem dwudziestego ósmego odcinka jest Maciej Kulhawik znany jako Król Wrocławia. Jest to kolejny odcinek z serii rozmów z osobami charyzmatycznymi, w których trakcie będę próbował dojść do tego, skąd Charyzma się w Macieju wzięła.
Maciej to znawca, entuzjasta i twórca iluzji obdarzony szóstym zmysłem. Już jako dziecko płynnie tasował talię kart jedną ręką. Doskonalił swoje sztuczki, odczarowując szarą rzeczywistość ulic. Prowadził ponad 1000 pokazów i każdy z nich był unikalny Organizuje zjazdy i jest mentorem polskich iluzjonistów. Współpracuje z najwyższej klasy iluzjonistami, mentalistami i artystami, by zapewnić swoim widzom niepowtarzalne doświadczenia. Człowiek, który cały swój czas poświęca na doskonalenie siebie. Talia kart jest wręcz przyspawana do jego rąk, bo nawet w trakcie wywiadu ćwiczył płynność ruchów z kartami.
 
W trakcie wywiadu zapytałem Macieja o to: kiedy zdał sobie sprawę, że iluzja jest czymś dla niego? Co robi, żeby w kilka minut zebrać setki osób na ulicy wokół siebie? Jak to jest doświadczać ataków paniki na oczach setek widzów? Jakie było jego najbardziej ograniczające przekonanie? Jak wypracowuje w sobie charyzmę?

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY

Transkrypcja