Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego, jak się jej nauczyć.
 
Gościem dwudziestego szóstego odcinka jest Szymon Peñafiel. Jest to wyjątkowy odcinek z tego względu, że otwiera serię rozmów z osobami charyzmatycznymi, z którymi będziemy próbować dojść do tego, skąd ta charyzma w nich jest.
Szymon ma ponad 12 lat doświadczenia w biznesie, na co dzień zarządza ludźmi, projektami i procesami oraz jest doradcą, konsultantem i trenerem w swojej firmie SzymonMówi:. Działą charytatywnie i dzieli się swoją wiedzą w programach mentorskich z ludźmi, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy. Człowiek-wizjoner zarażający swoimi pomysłami innych.
 
W trakcie wywiadu będę pytał Szymona o:
Kiedy zdał sobie sprawę, że zarządzanie ludźmi jest czymś dla niego? Jakie przekonanie było dla niego najbardziej ograniczające? Jak to robić, żeby pociągnąć za sobą innych? Czym jest wyobraźnia kury? Jak pracuje się i negocjuje z ludźmi na poziomie zarządów wielkich firm? Jak pracować nad pewnością siebie? I wiele, wiele innych.

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY

Transkrypcja