Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego, jak się jej nauczyć.
 
Gościem dziewiętnastego odcinka jest Kamila Goryszewska, z którą będę rozmawiał na temat tego, jak być spójnym pracując w korporacji, albo po prostu dla kogoś.
W trakcie odcinka Kamila będzie odpowiadała na takie pytania, jak:
Czy ludzie chcą pracować w korporacji? Jak przyjmować informację zwrotną? Jak poznać swoje granice i być asertywnym? Co robić, gdy zlecone zadanie nie wydaje się nam sensowne ? Co zrobić, by nie wpaść w szpony wypalenia zawodowego? Jak pracować z ludźmi, których się nie lubi? Jak przeprowadzać trudne rozmowy?
 
Kamila Goryszewska jest trenerką, coachem, konsultantką HR oraz autorką projektów i programów rozwojowych dla międzynarodowych firm, oraz organizacji pozarządowych. Dodatkowo ma ogromne doświadczenie na stanowiskach zarządzających i menedżerskich w branży hotelarskiej, jest reżyserką i scenarzystką filmu dokumentalnego, dziennikarką, a wykształcenie wyższe zdobyła na studiach polonistycznych oraz aktorskich.
Prowadzi jeden z najpopularniejszych w Polsce podcastów "Słucham Gadam", gdzie poznaje subiektywną perspektywę swoich rozmówców, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z różnych dziedzin życia i biznesu. Sam jestem jej wiernym słuchaczem. Kamila swoje życie biznesowe rozpoczęła w wieku 13 lat, a liczba pobocznych projektów, które realizowała jest porównywalna do ilości gwiazd na niebie.
Osobiście uważam Kamilę za jednego z najbardziej uważnych rozmówców, z jakim miałem przyjemność rozmawiać, o świetnym poczuciu humoru i który poświęca całkowicie uwagę drugiej osobie. Pozwolę sobie przytoczyć historię, która świetnie obrazuje jakim człowiekiem jest Kamila - zaprosiłem ją na lekcje języka angielskiego do Polskiego Związku Niewidomych jako gościa specjalnego. Była wtedy na wyjazdowych szkoleniach, więc jakoś udało jej się znaleźć chwilę czasu. No i pierwszy raz widziałem, żeby ktoś tak szybko zjednał sobie moich uczniów, a oni sami mówili na następnej lekcji, że Kamila jest super i że takich gości mogliby przyjmować cały czas.

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY

Transkrypcja