Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego, jak się jej nauczyć.
Gościem szesnastego odcinka jest doktor Elżbieta Lisowska, z którą będę rozmawiał na temat wypalenia zawodowego. Z tego odcinka dowiecie się:
Czym jest wypalenie zawodowe? Jakie osoby są bardziej na nie podatne ? Czy wypaleniem można się zarazić? Jak z wypaleniem radzą sobie różne grupy pracowników: na przykład menedżerowie czy nauczyciele? Jakie są sygnały ostrzegawcze i symptomy wypalenia ? Co robić by wypalenie się nie pojawiło? A jeżeli już to nastąpi to, co robić dalej?
 
Elżbieta jest ekspertem w tematyce wypalenia zawodowego oraz tytanem pracy, a przykładem tego jest fakt, że nie spotkałem osoby szybciej odpisującej na maile niżeli ona. Poza pełnym profesjonalizmem w pracy, charakteryzuje ją również wielka serdeczność, ponieważ każde nasze spotkanie rozpoczynała ogromnym uśmiechem. Dodatkowo jest zabójczo obiektywnym naukowcem, o czym może świadczyć to, że podjęła się opieki merytorycznej nad moją pracą naukową o charyzmie, mimo że sama jest zdania, że z charyzmą się rodzimy.

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY

Transkrypcja