Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego, jak się jej nauczyć.
 
Gościem piętnastego odcinka jest Justyna Jakubczyk, która opowie o połączeniu tańca i biznesu. Z tego odcinka dowiecie się:  
Czego może nauczyć taniec, co można wykorzystać w biznesie? Dostosowanie ubioru do środowiska? Czy jest miejsce na seksualność w biznesie? Jak taniec wpływa na: empatię, poziom stresu oraz zdrowie? Gdzie szukać miejsc do nauki tańca? Co ma wspólnego inteligencja emocjonalna z tańcem? Jak taniec rozwija mózg i pamięć?  Co daje środowisko taneczne?   
 
Justyna Jakubczyk prowadzi szkolenia i warsztaty z obszaru Customer Experience oraz Design Thinking w sektorze MŚP, udziela indywidualnych konsultacji młodym przedsiębiorcom. Jest trenerem miękkich kompetencji kobiet w biznesie oraz zespołów projektowych, realizując nowatorski program "Dance Your Business to Success". Wykorzystuje techniki taneczne i teatralno-improwizacyjne w rozwoju inteligencji emocjonalnej. Łączy własne doświadczenie zawodowe z doświadczeniem w świecie sztuki. Przeinteligentna, wiecznie uśmiechnięta i przede wszystkim roztańczona. 😉
 

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY

Transkrypcja