Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
#NajgorszPracaWŻyciu
 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego, jak się jej nauczyć.
 
W odcinku 14 zapytałem kilku znajomych podkasterów jaka była ich najgorsza praca w życiu i jakie wnioski z niej wyciągnęli.
O swoich doświadczeniach odważyło się opowiedzieć 6 z nich. „Odważyło się”, bo z perspektywy czasu ich życie zawodowe potoczyło się całkowicie inaczej (oprócz Piotra Kantorowskiego :) ) i mieli na tyle odwagi właśnie, by opowiedzieć historie, które nie są z rodzaju tych, którymi chcemy chwalić się na rozmowie kwalifikacyjnej. Ogromnie cieszy mnie fakt, że każdy z nich postanowił się podzielić wnioskami, które wyciągnął z tego doświadczenia.
 
 
Mówi się, że „co nas nie zabije to nas wzmocni”, ale jestem zdania, że tylko jeżeli zastanowimy się, co próbowało nas zabić, dlaczego i co zrobić następnym razem, żeby nie dopuścić do takiej sytuacji. Sens tego powiedzenia w szczególny sposób zawiera się w każdej opowiedzianej w odcinku historii. Każdy wyciągnął wnioski.
 
 
Dziękuję jeszcze raz Agacie, Kamili, Piotrowi, Piotrowi, Piotrowi i Krisowi, za ich czas, zaufanie i fajny wspólny projekt.
 

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY