Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego, jak się jej nauczyć.Gościem dziesiątego odcinka jest Patrycja Obara, która opowie  o tym, jak pracować nad głosem.

Z tego odcinka dowiesz się:  
Kim jest trener głosu i kto korzysta z jego usług? Czym jest emisja głosu, artykulacja i techniki oddechowe i jak nad tym wszystkim pracować? Jak dbać o higienę głosu i dlaczego herbatka z miodem, cytryną i imbirem to najgorsza rzecz dla Twoich strun głosowych? 

Patrycja Obara to chodząca definicja interdyscyplinarności. Kobieta, która swoim doświadczeniem zawodowym mogłaby zawstydzić  niejednego człowieka renesansu. Zajmowała się i zajmuje się nadal: tłumaczeniem dla Harvard Business Review Polska, nauczaniem akademickim na Uniwersytecie Wrocławskim oraz USWPS,  jest wokalistką, kompozytorką i twórczynią tekstów w zespole SHE-la, jest partnerem, mówczynią i trenerką wystąpień publicznych w Biurze Mówców Spice, jest konsultantem artystycznym i dyrektorem komunikacji w Cloud Theater, jest trenerką głosu  i co ważniejsze - założycielką Wrocławskiej Szkoły Śpiewu. Sama mówi o sobie "Żyję, aby się uczyć i jak najlepiej wykorzystać swoją wiedzę - ponieważ wiedza jest warta tyle samo co wartość, jaką daje innym".

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY

Transkrypcja