Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego, jak się jej nauczyć.
Gościem siódmego odcinka jest Paweł Popow, z którym rozmawiam na temat podróżowania i jego wyprawy dookoła świata. Z tego odcinka dowiecie się: Po co podróżować? Jakie korzyści przynosi podróżowanie, zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym? Co ma charyzma do podróżowania? Czy podróżowanie jest niebezpieczne? Cała masa praktycznych wskazówek - Jakie wybrać ubezpieczenie? Skąd czerpać informacje na temat wiz i potrzebnych szczepień? Jakie ciuchy zabrać w podróż i gdzie je prać? Jakie leki wziąć ze sobą? Lepiej podróżować samemu czy z kimś? W jaki sposób podróżować z dziećmi?
 
 
Paweł na co dzień zarządza procesem szkoleniowym w firmie ubezpieczeniowej i koordynuje prace 16 trenerów wewnętrznych. Dla branży finansowej pracuje na wyłączność, natomiast dla reszty rynku prowadzi szkolenia, projekty oraz działania konsultingowe. W swoim życiu zwiedził parę krajów, a dokładnie były to: Indie, Nepal, Indonezja, Tajlandia, Laos, Wietnam, Japonia, Kambodża, Kanada, USA, Meksyk, Anglia, Niemcy, Francja, Szwecja, Norwegia, Węgry, Barbados, no i Czechy oczywiście. Człowiek, który wykazał się ogromną odwagą i zrezygnował z pozycji dyrektora w banku na rzecz spełnienia swojego marzenia, jakim było i nadal jest podróżowanie i wybrał się w podróż dookoła świata. Paweł jest pełnym pasji, turbo serdecznym i otwartym człowiekiem. No i nikt z dotychczasowych gości mnie tak nie pochwalił, jak on, czym całkowicie mnie kupił. Ogromnie doceniam również to, że mój gość podzielił się w odcinku bardzo prywatnymi doświadczeniami ze swojego życia.
 

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY