Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego jak się jej nauczyć.
Gościem czwartego odcinka jest Tomek Bąkowski, który opowie o wykorzystaniu kreatywności w biznesie i życiu codziennym. Z tego odcinka dowiesz się:
Skąd się wzięły rożki do lodów? Jaka jest różnica między kreatywnością, a innowacyjnością? Czym jest i skąd się bierze myślenie typu in box oraz out of the box? Dlaczego większość ludzi źle przeprowadza burzę mózgów? Czym są metody kreatywne i jak je stosować? Jak radzić sobie ze słomianym zapałem? Czy można być zbyt kreatywnym? Co to jest Kreatywność przez duże K? Dla kogo jest kreatywność? Co robić na codzień, by stawać się bardziej kreatywnym? Co robić z bufonami-hejterami? Jak i kiedy planować bycie kreatywnym? Jak dbać o takie kwestie jak dieta, higiena i inni ludzie, by być kreatywnym? Jak jednym stwierdzeniem zabić kreatywność? Co ma gąsior do wina do kreatywności w organizacjach? Czemu przełożeni chcą kreatywnych rozwiązań, a sami są ich największą blokadą?
Tomek jest konsultantem, trenerem, facylitatorem w firmie BrainWorx. Uczy tego jak myśleć inaczej, tworzyć ekstremalnie niestandardowe pomysły, szybciej i lepiej rozwiązywać problemy. Pracuje wyspecjalizowanymi metodami kreatywnymi aby rozwijać biznesy swoich klientów. Wiecznie uśmiechnięty człowiek z poczuciem humoru, które rozbawi każdego.
 
PS. Podcast nagrywam w mieszkaniu i miałem niewyrzucone śmieci. Specjalnie dałem Tomkowi talerzyk, na który miał położyć saszetkę herbaty po zaparzeniu, żeby nie zauważył pełnego kubła. Oczywiście postanowił wyrzucić saszetkę sam do śmieci, zauważył, że nie ma tam miejsca i przez całe nagranie do tego wracał 😉 
PS2. Jeszcze się tak z nikim nie uśmiałem jak z Tomkiem 😁

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY

Transkrypcja