Z KIM I O CZYM JEST PODCAST

 
Charyzma to rozwój, a ten podcast to podważanie powszechnego przekonania, że z charyzmą trzeba się urodzić i droga do tego jak się jej nauczyć.
 
Gościem trzeciego odcinka jest Sławek Jarmuż, który opowie o mitach menedżerskich i charyzmatycznym przywództwie. Z tego odcinka dowiesz się: Jaka jest rola menedżera? Dlaczego tak ważna jest autonomia w pracy i jak wpływa na lubienie pracy? Czy menedżerem się rodzisz, czy stajesz się nim? Jaka jest różnica między przywódcą a liderem? Co to jest transformacyjne i transakcyjne przywództwo? Jak stać się charyzmatycznym przywódcą i kiedy taki jest potrzebny? Co ma lodówka do zmian w organizacji? Dlaczego złe jest silniejsze niż dobre? Czy coaching w ogóle działa? Jak sobie wyznaczać cele, żeby je realizować? Jak korzystać z wizualizacji by przynosiła efekty? Czym jest społecznie odpowiedzialny biznes (Corporate Social Responsibility) i co daje organizacjom?
 
Sławek jest doktorem psychologii, trenerem (przeszkolił około 9000 osób), jest coachem, założycielem i współwłaścicielem firmy szkoleniowo - doradczej MODERATOR. Napisał całą masę artykułów naukowych o osobowości i zarządzaniu i współtworzył 3 książki. Doradza i prowadzi coachingi dla menedżerów wyższego szczebla. Jest członkiem i założycielem GLOBE - Programu, którego celem było wypracowanie międzykulturowej teorii efektywnego przywództwa. Ogromnie otwarty i szalenie inteligentny człowiek.

NOTATKI Z NASZEJ ROZMOWY

Transkrypcja